Laumenuose supleškėjo ūkinis pastatas

Vasaros pradžia - itin nerami rajono ugniage­siams. Pastaruoju metu nesiilsinti ugnis didesnių ar smulkesnių bėdų pridaro tai viename, tai kitame rajono gale. Antradienio vakarą didelis gaisras įsiplieskė Didkiemio seniūnijoje esančiame Lau­menų kaime.

Apie 17.50 val. pranešta, jog dega grupei savininkų priklausantis ūkinis pastatas. Į įvykio vietą išsiųstos gausios ugniagesių - gelbėtojų pajėgos. Kol atvyko pagalba, sujungti tvartas, daržinė bei malkinė jau pleškėjo atvira liepsna, stogas buvo visiškai sukritęs. Nors vanduo liepsnoms malšinti buvo imamas iš čia pat esančio tvenkinio, išsaugoti rąstinio pastato nepavyko.

Kartu su sienomis bei stogu supleškėjo ir viduje buvęs turtas: malkos, 3 grandininiai pjūk­lai, guminė valtis su varikliu, naujas ir brangus elektrinis motoroleris, oro kompresorius, kiti daiktai. Gaisro metu nukentėjo ir gyvuliai. Iš pradžių teigta, kad gaisre sudegė kiaulė ir 10 vištų, tačiau vėliau Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos VPPP viršininkas Ruslanas Pačkovskis patikslino, jog nugaišo 5 vištos, kiaulė ir šuo.

Negana to, ugnis prarijo ir šalia ūkinio pastato stovėjusį automobilį „Fiat Cinquescento“ (1993 m.). Nedaug trūko, kad pavojingos liepsnos būtų persimetusios ir į medinį gyvenamąjį namą. Dėl ko kilo nelaimė, tiriama. Supleškėjęs pastatas priklausė trims šeimininkams.

Birutė PALIAKIENĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

ukinis-pastatassudegusi-masina

 

 

 

Atnaujinta Antradienis, 28 birželio 2016 09:27