Pamiršo, nebereikia ar dar sugrįš?

„Renovaciją jau seniausiai baigė, bet ką iki šiol kieme veikia statybininkų namelis? Jis čia  jau ne pirmus metus stovi. Ima pyktis, nes šis statinys ne tik užima vietą, užstoja vaizdą pro langus, bet ir masina vaikus landžioti vidun. Norėtume, jog šią būdelę kuo greičiau išgabentų. Gal seniūnas galėtų padėti, nes mes tiksliai nežinome, kurios firmos šis „palikimas“: ar telšiškių, ar kauniečių, mat jie čia visi dirbo bendrai“, - skundėsi situacija prie Kovo 11-osios gatvės 4-ojo bei Dariaus ir Girėno g. 27-ojo daugiabučių nepatenkintas šilališkis.

Jo nuogąstavimai pagrįsti – minėtas namukas stovi visai šalia vaikų žaidimų aikštelės, todėl, jį nukėlus, atsirastų daugiau erdvės mažiesiems. Be to, statybininkai šioje vietoje lyg ir nebeturi ką veikti – dirbant jų nematyti seniai, namai jau yra gražūs ir modernūs. Tačiau gal darbininkai visgi žada grįžti?

Pasak UAB „Šilalės šilumos tinklai“ direktoriaus Algirdo Šniepio, statybinin­kai ne tik žada, bet ir privalės grįžti, nes Kovo 11-osios g. 4 namas taip ir nepriduotas. Paaiškėjo, kad renovaciją atlikę darbininkai pridarė daug grubaus broko, kurį žūtbūt privalės ištaisyti. Tad UAB „Norvila“ vyrai, matyt, dėl to namelio ir neskuba išsigabenti. Tačiau, kaip visada, niekas negalvoja apie eilinius gyventojus, kurie dėl kažkieno aplaidumo yra priversti kęsti nepatogumus.

Birutė PALIAKIENĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

 

Atnaujinta Antradienis, 09 rugpjūčio 2016 09:37